Dj  |  Kendi ekipmanim mevcuttur produksyon bilgim vardir...her ortama ritm uydururum Dj organizasyon acilis dugun kina eglence parti gibi cesitli etkinliklerinizde gorev alabilirim...
200 TL/Saat
Ilkan Goksu / 
Istanbulturkiye
Çocuk gelişimi mezunuyum,sabırlı güler yüzlü en önemlisi sorumluluk sahibi yğreği vicdanlı biriyim  |  Mrb lar ben büyük biriyim ama sağlıklı ve dinamik biriyim.Partime işleri daha çok severim.Bebek değilde çocuk bakarım yatılı değil gerekirse ihtiyaç oluncaa bir gün kalabilirim.Sorumluluk sahibi vicdanlı biriyim.Dakikliği ve dürüstlüğü sever ve uygularım.Güler yüzlü ve konuşmayı ilgi alakayı severim yerine göre,partime işleri daha çok seviyorum.
1500.2 TL/Saat
Havva Demirci / 
İstanbul. BeykozTürkiye
Delphi Yazılım Geliştirme, Delphi + SQL Eğitimi  |  1997 den bu yana Delphi ile Yazılım geliştirme işi yapmaktayım. Hali hazırda özel bir yazılım firmasında çalışıyorum. Delphi 5-XE5 sürümleri kullanmaktayım. 3. Parti bileşen kullanımı, DevExpress bileşenleri, MS-Excel, MS-Word Raporlama, FastReport, MS-SQL, MySQL, FireBird, DB-Isam, MS-Access Database uygulamaları geliştirmekteyim. Çalıştığım firmanın projeleri haricinde, özel olarak proje bazlı devam ettirdiğim ve desteğini verdiğim yazılımlarım mevcut. Yarı Zamanlı/Proje Bazlı çalışmayı düşünüyorum. Ayrıca haftasonu düzenlenebilecek uygun saatlerde Delphi + SQL Yazılım Geliştirme Eğitimi vermeyi hedeflemekteyim.
40 TL/Saat
Murat AKTAŞ /  Yazılım Geliştirme
İstanbulTürkiye
partime çalışabilirim  | 
0 TL/Saat
nilay şen / 
BursaTürkiye

Reklamlar