iş güvenliği ve işçi sağlığı  |  ERMAN KÖR 1979 doğumluyum Akçaabat teknik ve endüstri meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum. Milli eğitim bakanlığından iş güvenliği ve işçi sağlığı uzman yardımcılığı belgem vardır. A-B-C sınıfı iş güvenliği uzmanlarının yanında yardımcı olarak görev yapma yetkim vardır bizde sınıf olayı yoktur. 5188 sayılı özel güvenlik kanununa uygun silahlı özel güvenlik sertifikam vardır. Milli eğitim bakanlığından onaylı yapı izolasyon ustalık sertifikası ve yine milli eğitim bakanlığından yapı inşaat ustalığı sertifikam vardır. Yurt içi ve yurt dışında kalıp ve izolasyon işlerinde usta ve ekip başı olarak çalıştım.kendimi idare edecek ihtiyaçlarımı karşılayabilecek kadar rusça dilini konuşabiliyorum yurt içi ve yurt dışı için inşaatçı kalıp ve izolasyon ekibi kurabilirim 15 yıllık esnafım (hala devam ediyorum) ekip kurma ve yönetme tecrübem vardır. İş konusunda ekip işçiliğine ve disipline önem veririm. İŞ GÜVENLİĞİ VE İŞÇİ SAĞLIĞI UZMAN YARDIMCISI olarak görev yapmak istiyorum . (A-B-C sınıfı uzmanların yanında çalışabilirim uzman yardımcılarında sınıf yoktur) Yurt dışında çalıştığım firmalar: TRİMORYA : KROSNADOR şehrinde (aşan,süper alışveriş merkezi) AEC ALTIUS ENGINEERING CONSTRUCTION:VORONEJşehrinde (tam kapasiteli et kesim mezbaha tesisi, havaalanı ambar inşaatı,şehir merkezinde 17 katlı 5 yıldızlı otel inşaatı,şehir merkezinde kapalı Pazar yeri inşaatı) TRİMORYA: RUBİN KAZAN şehrinde (efes pilsen fabrikasında depo ve tesisler) MARAŞ STROY:nijni novgorod şehrinde (site,toplu konut inşaatı) Cep tel : 0531 512 67 93
1500 TL/Ay
erman kör / 
TrabzonTürkiye
Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar)  | 
10 TL/Saat
ali erhan solunoglu /  networker
MersinTürkiye
Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar)  | 
1500 TL/Ay
Simge Çokar /  Bilgisayar Programcısı
IspartaTürkiye
NECDET HINÇAL /  WEB tasarım ve veri giriş uzmanı
İstanbulTürkiye
Marka Uzmanı  |  Markanızı Koruma Altına Almanın Zamanı Çoktan Geldi
150 TL/Adet
Kazım Aktaş /  Web Tasarımcısı
AdanaTürkiye
Web Tasarım Uzmanı (Bilgisayar)  | 
50 TL/Saat
kenan  ay /  eğitimci
İstanbulTürkiye
Web Developer  |  Web programcısı olmak için bire bir eğitim ile uygulama geliştirerek uzmanlığa adım atmanıza yardımcı olabilirim. (PHP+MySQL+CSS+HTML+JQuery)
210 TL/Saat
Umut SİNAV /  Bilgisayar Programcısı
AdanaTürkiye
Web Programcısı  |  PHP Mysql x-HTML Javascript ve Jquery ile web siteleri ve CRM yazılımları geliştirmekteyim. Ayrıca SEO ve İnternet reklamcılığı alanında da hizmet veriyorum.
200 TL/Saat
Erdinç Güngör Çorbacı /  Web Yazılımcısı
İstanbulTürkiye
pide uzmanı  |  30.yıl
0 TL/Saat
ali ertekin /  PİDE,pizza
balikesirTürkiye
uğur çelik /  İnsan Kaynakları Uzmanı
AmasyaTürkiye

Reklamlar